ТОП 5 кольрів гель-лаків, які актуальні взимку

Ви вже знаєте, що в різні пори року актуальність тих чи інших відтінків гель-лаків змінюється. Зима тому не виключення! Якщо ви ще не знаєте, які кольори найактуальніші взимку, то ми вам розповімо! Команда «The Nail» підготувала для вас добірку найбільш актуальних квітів взимку, а саме:

  • Металізовані великі блискітки  

Найпопулярніші відтінки блискіток взимку це срібло, блакитне срібло і, звичайно ж, золото. Саме сріблясті і золотисті переливи додають нам святковий настрій! І це не дивно, адже у багатьох вони асоціюються з новорічними іграшками. Хіба вам не здається, що вони переливаються також як і гірлянда, іскристий сніг і новорічні іграшки на ялинці?

  • Винний колір  

Це темний, глибокий і дуже темпераментний тон! Він ідеально вписується в зимовий настрій! До того ж такі відтінки дуже легко наносити. Він шикарно поєднується з будь-яким одягом і підходить як для важливого заходу, так і для повсякденного життя.

  • Класичний червоний

Куди ж без нього! Червоний є актуальним і затребуваним кольором в будь-який час року. І зима для нього не виняток. Якщо дівчина не може визначитися з кольором через величезного вибору, то вона обов’язково вибере червоний, бо це безпрограшний варіант! Але слід знати, що червоний може підкреслити як гідності, так і недоліки. Тому його потрібно покривати, якщо тільки ваші ручки і нігті в ідеальному стані. А якщо додати до нього блёсточек або перекладної фольги і все, святковий манікюр готовий!

  • Опівнічний індиго

Це унікальний колір, не кожна його вибере, але подивиться і оцінить точно! Саме він асоціюється із зимою, такий благородний холодний відтінок. З таким кольором найчастіше комбінують геометрію. А якщо покрити зверху матовим топом, то це буде захват! Запропонуйте його клієнтам, і мало хто встоїть перед ним!

  • Нюд у всіх його проявах

І, звичайно ж, нюд, куди без нього! Нюд ця така ж класика, як і червоний. Це просто, красиво, стримано і головне витончено. Все що потрібно для сучасної жінки. Він відмінно підходить для будь-якого віку. А якщо ще додати легкий декор на одному нігті, то буде бомба!