5 трендів літнього манікюру 2019

5 трендів літнього манікюру 2019

Перед настанням літнього сезону більшої популярності набирають яскравий манікюр і незвичайні дизайни. Ми підготували для вас топ 5 літніх трендів.

Яскраві відтінки гель-лаків

Літо асоціюється з яскравими соковитими фарбами. Манікюр – не виняток. Тому, найчастіше в цей час популярні яскраві ягідні або неонові кольору. Вони можуть бути як в однотонному виконанні, так і розбавлені дизайном (найчастіше застосовується стемпинг).

                        

Квітковий принт

Цей тренд не виходить з моди ще з весняного сезону. Він плавно перетікає У літній тренд. Все також актуальні ніжні або яскраві квіти на напівпрозорому або бежевому покритті.

                

Незвичайна абстракція

Це самий топовий і актуальний дизайн цього року. Хаотичні мазки, смуги, геометричні фігури, графічні лінії. – це все може з’єднатися в одному дизайні. Ви ще не пробували його? Тоді вам необхідно обов’язково його спробувати.

                

Стемпинг

Цей вид дизайну був популярний пару років назад, але в цьому сезоні він знову набирає пік своєї популярності. Його використовують на всіх нігтях в різних колірних рішеннях. Це може бути від геометричних фігур до імітації наклейок. Цей тренд незвичайний, але дуже яскравий.