5 Головних тенденцій весняного манікюра

Весною 2019 відрізняється від усіх попередніх сезонів своєю різноманітністю різних трендів. Причому кожен з них яскравий і неповторний. Виходячи з різноманітності, наша команда «The Nail» підготувала для вас добірку п’яти найпопулярніших і незвичайних тенденцій Неіл-арту.

1. Квіткові мотиви

Останнім часом все більш актуальним стає використання квіткових мотивів на нюдовом кольорі. Найчастіше використовують квіти, гілочки, листочки та інші флористичні візерунки. Більш актуальним є поєднання контрастних відтінків. У цьому сезоні ви сміливо можете зображувати квіти на нігтях будь-якого розміру або виду і це буде виглядати дуже свіжо.

 

2. Негативний простір

Чи часто ви чули на просторах інтернету такий вислів як «негативний простір» на нігтях? Це один з найбільш затребуваних і нових тенденцій цього сезону. Негативний простір – це ефект «голих нігтів». Суть якого полягає в тому, що на нігтьової пластини залишаються непокриті гель-лаком ділянки.

 

3. Абстракції на нігтях

Весна 2019 нігтьової індустрії найчастіше асоціюється з геометрією. Вона поєднує в собі точки, кола, смужки, мазки пензля і т.д. Причому досить багато різних варіацій цього дизайну. Так що якщо ви не знаєте, який манікюр зробити в наступний раз, то скористайтеся цим трендом! Крім того, що це актуально і незвично, цей дизайн в той же час лаконічний і стильний.

 

4. Дизайн «Перепелине яйце»

Це незвичайний, але в той же час милий дизайн, який нагадує перепелине яйце. Він відмінно підійде тим, хто любить однотонне покриття або мінімалізм на нігтях. Незважаючи на те що цей дизайн використовується для всіх 10 пальців, він виглядає не помітно і гармонійно. Це техніка дуже проста і не займає багато часу, Так що якщо ви хочете унікальний дизайн за лічені хвилини, то вибирайте саме його.

 

5.  Дизайн «Сльоза єдинорога»

Назви цього дизайну різні: сльоза єдинорога, рідкий метал, плавлений метал. Він відмінно виглядає на контрастних кольорах, наприклад: на чорному фоновому кольорі використовуються золота, червона або срібна перекладна фольга. Незважаючи на незвичність цього дизайну і поєднання матового і глянцевого топів, цей дизайн дуже простий в нанесенні. Його використовують на одному або пару нігтях, за рідкісним винятком на всіх 10. Але, незважаючи на свою популярність, цей дизайн викликає контрастні емоції, тобто він вам або сподобається, або ні.