Помилки при роботі з фрезою «полум’я»

Апаратний або комбінований манікюр – найпопулярніший і швидкий спосіб видалити кутикулу, і підготувати руки до покриття гель-лаком. Але робота з апаратом вимагає певних знань та досвіду. У цій статті ми розповімо вам про головні помилки роботи з фрезою «полум’я».

Кут роботи фрези

Не варто ставити фрезу під той кут, про який вам говорили на курсах або відео-уроках (30, 40, 45 градусів). Врахуйте, що немає такого цифрового значення. Будова нігтів у кожного клієнта різна. Діаметр насадки також впливає на кут нахилу. Найголовніше – встановити фрезу “робочою частиною”, торкаючись площиною фрези до нігтя.

Забита фреза

Фреза – головний інструмент при виконанні апаратного або комбінованого манікюру. За її станом необхідно стежити, так як від неї безпосередньо залежить якість роботи. Фреза не буде добре виконувати чистий манікюр, якщо вона погано очищена після дезінфекції і на ній є залишки птеригію. Вона буде погладжувати ніготь або шкіру, внаслідок чого доведеться збільшувати обороти, створювати тиск, а разом з тим і ризик пропилу або опіку.

Кількість оборотів

Між якістю апарату і якістю манікюру є прямий взаємозв’язок. Малопотужний апарат не надає можливості відчути дотику фрези і нігтя. Тому слід серйозно підходити до вибору фрезера і купувати тільки якісну продукцію.

При роботі з фрезою новачку підійдуть від 7-10 тис. Оборотів, а для майстра 15-25 тис.

Довгі рухи

Ця помилка часто зустрічається при роботі з зоною синусів. Дивлячись багато майстер-класів на просторах інтернету, не раз можна побачити цю проблему, коли фрезою майстер намагається провести коло від центру кутикули і відразу до бічної пазухи – одним рухом. Від цього у клієнта пропиляні синуси і червона шкіра, зате швидкий манікюр.

Рухи при роботі повинні завжди бути структуровані: це дрібні кроки по 1 мм., які повторюють вигин кутикули.