Помилки при роботі з алмазною фрезою

По мірі розвитку технологій в б’юті індустрії, класичний манікюр поступається місцем новій техніці манікюру – апаратній. З використанням останніх технічних досягнень, майстри нейл-арту поступово переходять до роботи з використанням фрезера і різних типів насадок для нього.

Найбільш популярні серед насадок є: алмазні й силіконові насадки. Але якщо з силіконовими рівень травматизму ще не такий високий, то з алмазними фрезами потрібно мати впевнений досвід застосування в апаратної техніці.

Оскільки тренд все більше диктує переходити з класичного стилю в апаратний, більшість майстрів відразу починають працювати з фрезерами в парі з алмазними фрезами, але як показує практика, не всі майстри намагаються відточити свою техніку перш ніж її застосовувати. Тому розберемо основні проблеми з якими зустрічаються майстри.

1. Вибір фрезера

Перш ніж приступати до проблеми виконання роботи з алмазними борами, потрібно пройтися по основах апаратної техніки.  Найголовнішим інструментом в апаратної техніці є – фрезер.

Вибирайте апарат, який має робочу потужність в діапазоні від 60 ват до 100 ват.
Крім цього, швидкість обертання насадки повинна бути в проміжку 40.000 – 60.000 оборотів у хвилину. Звертаємо увагу на ручку фрезера, вона повинна бути стабільною при роботі.

Апарати поганої якості комплектуються аналогічними ручками, які часто “б’ють” через неправильну конструкцію, що призводить до пропилу. Як їх уникнути читайте в нашій статті, як позбутися від пропилів. Це найбільш поширена проблема при виборі дешевих варіантів. Пропили можуть бути й у випадках якщо апарат не регулює швидкість обертання насадки, що може бути дуже травматично.

Робимо висновки з фрезером: потужність до 100 ват, швидкість обертання до 60.000. Надійна ручка, регулювання швидкості обертання.

2. Кут нахилу фрези

Кут нахилу фрези дуже важливий аспект виконання в апаратної техніці. Повертаючись до пропилу, ми вже докладно розбирали як правильно підібрати кут нахилу фрези. Ознайомитися ви можете за цією статтею за посиланням. Але давайте швиденько пробіжимося по основах: при виконанні робіт не можна горбиться і сильно нахилятися, не варто вибирати дрібні діаметри “кульок”, наприклад 012, підбирайте правильну насічку насадки в залежності від області застосування.

3. Правильний догляд за інструментами

Завжди доглядайте за вашим робочим інвентарем, особливо за фрезами. Варто врахувати що алмазні насадки насамперед робочий витратний матеріал, за яким потрібно слідкувати. Це найбільш використовуваний інструмент в роботі, тому потрібно стежити за його станом. Фрезу потрібно стерилізувати після кожного сеансу. Для цього використовуйте сухожар або автоклав. Від чистоти фрези буде залежати ступінь обробки ділянки шкіри.

 • В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Сухожарова шафа Мікростоп М3
  7,500 грн.
 • В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Сухожаровой шкаф Микростоп М3+
  8,200 грн.
 • В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Сухожарова шафа Мікростоп М1
  5,200 грн.
 • В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Сухожарова шафа Мікростоп М2
  7,500 грн.

4. Вибирайте тільки якісні фрези

Це наступне, що випливає при роботі фрез від китайських виробників. Якщо купувати їх пачками за копійки – якість буде відповідна. Якщо для вас важливі відносини ваших клієнтів і якість виконання, купуйте тільки сертифіковані, якісні насадки. Для прикладу, зверніть увагу на виробників: Владмива, Сталекс.

Китайські фрези грішать кількістю браку, яка може сильно позначитися при виконанні робіт. Брак може бути при нанесенні абразивного матеріалу, запиленні головки насадки. Що може викликати серйозні проблеми, адже це порушує її кут обертання. Ця проблема стосується голови фрези, але можуть насадки мати й деформовані ніжки, що є дуже небезпечним для здоров’я клієнта – пропил забезпечений.

 • Знижка

  В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Алмазна фреза «конус» (червона насічка), 021
  35 грн. 29 грн.
 • Знижка

  В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Алмазна фреза «почка» (синя насічка), 018
  35 грн. 29 грн.
 • Знижка

  В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Алмазна фреза «кулька» (червона насічка), 040
  40 грн. 35 грн.
 • В наличии

  Алмазная фреза «пламя» STALEKS PRO (синяя насечка), 016
  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Алмазна фреза «полум’я» STALEKS PRO (синя насічка), 016
  40 грн.
 • В наличии

  Алмазная фреза «пламя» STALEKS PRO (красная насечка), 014
  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Алмазна фреза «полум’я» STALEKS PRO (червона насічка), 014
  40 грн.

5. Підготуйте оброблювані ділянки

Перед початком манікюру обов’язково дезінфікуйте шкіру, нігті та необхідні ділянки. Не варто застосовувати апаратну техніку якщо сильно розм’якшили нігтьову пластину або шкіру. Адже шкіра буде дуже м’якою і її легко буде пошкодити, а на нігтях можна легко залишити сліди від фрези. Варто додати, що не можна працювати з уже пошкодженої шкірою, дайте їй відновитися.

Повертаючись до кількості оборотів у вашій ручці, потрібно правильно встановлювати швидкість обертання. Почніть з 5.000 оборотів і поступово збільшуйте до 10.000. Але за умови, що ви впевнено тримайте руків’я фрезера. Адже при таких оборотах найменша помилка призведе до травми.