Лайфхаки для домашнього педикюру

З червневими променями літнього сонця ми починаємо діставати наш літній гардероб, в тому числі босоніжки й сланці, щоб показати свій красивий педикюр. Але перед тим як показати свої ніжки не забудьте їх довести до ладу. Розберімо лайфхаки, які допоможуть тобі зробити педикюр в домашніх умовах з посмішкою на обличчі.

1. Ванночка для ніг

Перш ніж починати педикюр у себе вдома, побалуйте свої ніжки, зробіть їм SPA процедуру. Крім корисних властивостей, СПА – це ще і відмінний спосіб зняти стрес. Після SPA процедури необхідно позбутися від вологи висушивши ноги, буде досить протерти насухо рушником.

Для розм’якшення кутикули використовуйте праймер на основі фруктових кислот. Для того що б почати чистити птеригій ми рекомендуємо робити це виключно апельсиновими палички. Оскільки вони м’які й безпечні у використанні, на відміну від металевих пушерів, які можуть пошкодити вже розм’якшену шкіру.

 • В наличии

  Фруктовый пилинг Naomi Fruit Peeling, 250 мл
  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Фруктовий пілінг Naomi Fruit Peeling, 250 мл
  125 грн.
 • В наличии

  Средство для удаления натоптышей Naomi Callus Remover Extra Strong, 125 мл
  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Засіб для видалення натоптишів Naomi Callus Remover Extra Strong, 125 мл
  75 грн.
 • В наличии

  Средство для удаления ороговевшей кожи Naomi Callus Remover, 125 мл
  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Засіб для видалення ороговілої шкіри Naomi Callus Remover, 125 мл
  75 грн.

2. Терка для педикюру

Для комфортного педикюру використовуйте спеціальну терку, яка дозволить вам легко позбутися від верхнього шару ороговілої шкіри. Але не перестараєтеся з силою, інакше ви можете стерти занадто великий шар шкіри й вам буде дискомфортно ходити. Робіть плавні рухи вздовж вашої п’яти, без різких рухів.

Раніше використовували пемзу як єдиний інструмент при педикюрі. Але технології вже дозволяють більш безпечно робити подібні процедури. Тому позбавте себе від використання пемзи, до того ж вона сприяє до розриву шкіри, що може надалі призвести до задирки. Використовуйте педикюрні терки, вони набагато ефективніші та безпечніші.

3. Правильна форма нігтя

Форма нігтя дуже важлива при педикюрі, тому будьте дуже обережні при формуванні. Використовуйте за основу форму квадрата, щоб уникнути вростання нігтя. Уважно стежте за бічними лініями, вони повинні знаходитися паралельно один до одного. Якщо не дотримуватися правил при формуванні, то це може привести до вростання в шкіру.

4. Доглядова косметика

Дуже важливо постійно стежити й доглядати за вашою шкірою на ногах. Використовуйте маски та скраби для ніг хоча б один раз в тиждень. Для скрабів робіть перевагу, основу яких складає сіль або цукор. На основі цих двох кристалів чистка буде більш щадна. Для щоденного догляду використовуйте масла. Найбільш популярні масла на обліпиховій і оливковій основах. І не забувайте зволожувати ноги поживними кремами, адже після процедур з використанням мила, ваша шкіра буде пересихати, так само як і на руках. Тому зволожуйте ноги разом зі своїми руками. Можете використовувати один і той же крем, головне живити шкіру.

5. Довжина нігтів

Після доглядової процедури перевіряйте довжину ваших нігтів на ногах. Якщо довжина вже буде велика, це може негативно позначитися на ваших ногах. Під час ходьби довгі нігті будуть впиратися в взуття, викликаючи дискомфорт пальця.

Таким чином ви можете не тільки відчувати хворобливі поколювання в пальцях, але і викликаєте великий ризик деформації нігтьової пластини. Що може спричинити вростання нігтя. Тому, будь ласка, завжди стежте за довгою нігтя і намагайтеся тримати однакову коротку форму.