Лайфхак №1 – Як закріпити втірку

Це вічне питання, як правильно закріпити втірку, щоб вона не сколювалася. Може, ми не розповімо вам чогось наднового, але раптом комусь допоможемо.

Як закріпити втірку

1  Втірку потрібно втирати тільки на остиглий топ без липкого шару! Якщо ви почнете втирати відразу як тільки висунули руку з лампи, то є ймовірність що в деяких місцях вона не буде втиратися.

 

2  Після того як ви нанесли втірку, струсіть залишки втірку м’якою щіткою. Якщо будете використовувати щітку для пилу, вона подряпає поверхню.

 

3  Буває, коли частинки втіркі накопичуються під кутикулою, не потрібно так залишати і перекривати топом. Намотайте на апельсинову паличку трохи вати і змочіть її в клінсере. Пройдіться в зоні під кутикулою і бічних валиків. Це прибере всі залишки втіркі.

 

4  Пройдитесь по торцу баффиком или мягкой пилочкой, мягкой кистью встряхните пыль, если есть. На торец нанесите праймер, полусухой кистью. (Не наносите его много!) Подождите, когда праймер подсохнет.

 

Нанесіть тонкий шар бази на підлогу нігтя і запечатайте торець. Не тисніть на кисть, інакше будуть смуги. Чому база а не топ? База відмінно закріпить втірку, що не дасть їй потім сколотися. Чому на підлогу нігтя, а не на весь? Щоб не було зайвої товщини. Ставте в лампу.

 

Перекрийте топом без липкого шару в 2 шари. Якщо у вас є топ для закріплення слайдеров, це буде ще краще! Нанесіть його, тоді ваша втірка точно буде триматися.