Як позбутися пропилів в манікюрі

Під час апаратного манікюру, головним впливом на ніготь є взаємодія фрези з нігтем. Але якщо майстер не має достатнього досвіду, то як наслідок може виникнути пропил нігтьової пластини. Що б уникнути неприємних наслідків існує кілька прикладів, того як слід робити безпечний апаратний манікюр.

1. Підберіть правильну форму головки фрези

Щоб видалити птеригій з кутикули та нігтьової пластини нам необхідно використовувати фрези виготовлені з матеріалів, які зможуть забезпечити безпеку при виконанні роботи. Прикладом таких фрез можуть бути: силіконові, корундові фрези з рожевим забарвленням або алмазні насадки з жовтою насічкою. Після вибору матеріалу, потрібно особливо звернути увагу на саму конструкцію насадки. Вам необхідні наступні форми: конусоподібна – конус, або полум’я та куля.

 • Знижка

  В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Алмазна фреза «гостре полум’я» (червона насічка), 021
  35 грн. 29 грн.
 • Знижка

  В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Алмазна фреза «конус» (червона насічка), 021
  35 грн. 29 грн.
 • Знижка

  В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Алмазна фреза «конус» (жовта насічка), 021
  35 грн. 29 грн.
 • Знижка

  В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Алмазна фреза «пуля» (червона насічка), 031
  35 грн. 29 грн.

А ось використання форми: голка дуже травмонебезпечна. Вона може легко пошкодити ніготь, адже має дуже невелику робочу поверхню. Це ж відноситься і до кулястих форм з дуже маленьким діаметром, наприклад 012.

Бори, які мають плоский зріз, такі як: усічений конус, циліндр і барабан можуть нанести травму при обробці птеригію тонкій кутикулі при виконанні манікюру. Ви можете залишити слід на поверхні нігтя, із-за кута цих наконечників. Такі фрези більш доречно використовувати при педикюрі, що б зручніше видаляти щільну кутикулу.

При взаємодії з птеригієм спробуйте нахилити бор боком, при такому нахилі він буде більш акуратно впливати, що допоможе виключити пропил.

2. Виберіть правильний кут нахилу

При виконанні апаратного манікюру нерідко майстри сильно нахиляються вперед, щоб ближче знаходитись до області роботи. Таким чином ви починаєте горбиться, що після 20 хвилин роботи сильно дає про себе знати, з’являються болі в попереку, починає нити шия. Все це негативно позначається на виконанні вашої роботи, як наслідок ви можете не розрахувати кут нахилу і зробити пропил. Рішенням цього буде взяти лампу лупу, якщо така є, що б добре освітлювати оброблювану ділянку. Займіть заздалегідь зручне положення, яке точно не буде викликати дискомфорт.

3. Не перестарайтеся з повторами

Початківці-майстри часто намагаються по кілька разів очистити птеригій. Якнайбільше зробити проходів, щоб видалити кутикулу, чим можуть викликати пропил. Рекомендуємо робити одну, максимум, дві проходки. Намагайтеся працювати більш акуратно в цих місцях, вибравши правильний кут взаємодії та ретельним рухом кисті.

 

4. Правильно використовуйте ремувер

Зверніть увагу, що розм’якшувати кутикулу потрібно в кінці. Врахуйте, що зробивши навпаки вам не вдасться відрізнити звук під час роботи бору в небезпечній зоні, де ніготь буде розм’якшений.

Лайфхак: уважно слухайте звук фрези. Коли вона стикається з нігтьовою пластиною, вона починає дзвеніти. А при взаємодії зі шкірою вона видає тупий (м’який) звук. Тому новачкам ми рекомендуємо практикуватися без сторонніх шумів і звуків, краще в тиші.

 • В наличии

  Средство для удаления кутикулы OXXI Professional, 50 мл
  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Засіб для видалення кутикули CANNI, 30 мл
  80 грн.
 • В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Засіб для видалення кутикули F.O.X, 5 мл
  46 грн.
 • В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Засіб для видалення кутикули Naomi, 15 мл
  60 грн.
 • В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Засіб для видалення кутикули F.O.X, 14 мл
  65 грн.

Так що якщо ви сильно розм’якшите ніготь, у вас більше шансів залишити сліди від фрези, зробивши пропил. Важливо, час взаємодії ремувера з кутикулою потрібно скоротити, адже при апаратному манікюрі ви вже частково видалили птеригій. Якщо зазвичай ви обробляєте кутикулу ремувером протягом 4-6 хвилин, то в апаратної техніці час потрібно скоротити приблизно на одну хвилину, можете залишити й до двох хвилин, але не більше. Після цього, візьміть апельсинову паличку і видаліть залишки птеригію на обробленій зоні.