5 СПОСОБІВ ЯК ЗМЕНШИТИ ЧАС ВИКОНАННЯ МАНИКЮРА

Чи стикалися ви з тим, що вам говорили: робота хороша, але довго. У нашому столітті час – гроші. Чи не кожна може собі дозволити тривалий манікюр. Тому наша команда підготувала для вас 5 ефективних способів, як скоротити час вашої роботи.

 

5 способів як скоротити час виконання манікюру

  1. Почніть вибирати колір для покриття, як тільки приступили до роботи

Як тільки до вас села клієнтка, давайте відразу їй палітру кольорів. Поки ви будете знімати покриття, робити манікюр цього часу клієнту буде досить для вибору кольору. Чи не зволікайте цей момент до початку покриття бази.

 

  1. Ергономіка вашого робочого місця

Правильне розташування всіх речей на вашому столі також відіграє значну роль в швидкості виконання роботи. Якщо ви правша, то розмістіть по правій стороні всі необхідні матеріали для роботи. Якщо ж Лівша-то навпаки. Наприклад: бази, топи, апельсинові палички, рідина для зняття липкого шару необхідно тримати з того боку, з якою ви працюєте.

Приберіть всі зайві речі і матеріали, які вам не знадобляться під час манікюру. Також заздалегідь продумайте, якщо клієнт захоче виконання будь-якого дизайну, а матеріали для нього заховані десь глибоко в скриньках, то дістаньте їх і покладіть десь поруч з робочим місцем на відстані витягнутої руки.

 

  1. Чітко знайте порядок всіх ваших дій

Якщо ви не знаєте чіткий порядок дій, які необхідно вам зробити, і ви плутаєтеся що йде за чим, то це збільшує час виконання процедури. Якщо ж ви не можете запам’ятати їх, то запишіть собі на листку весь порядок від початку до кінця і покладіть десь поруч на робочому місці. Так вам буде простіше запам’ятати.

 

  1. Чи працюєте конвеєрним методом

Цей метод дуже зручний і дозволяє значно скоротити час роботи. Тобто, якщо під час комбінованого або апаратного манікюру ви використовуєте кілька насадок, то використовуйте спочатку одну на всіх пальцях, потім переходите до наступної. Якщо ви використовуєте в своїй роботі реверс, то також спочатку обробіть на лівому реверсі все 10 пальців, а потім міняйте на правий реверс.

При покритті базою або кольоровим гель лаком, топом, краще покривати по одному нігтя конвеєрним методом. Це збільшить швидкість роботи, а також вам буде простіше контролювати, щоб матеріал не затікав.

 

  1. Використовуйте якісні матеріали та потужне обладнання

Це може здатися не таким вже значним пунктом, але він грає важливу роль в швидкості. Якщо ви будете використовувати в роботі малопотужний апарат, то їм буде складніше зробити швидкий і головне чистий манікюр. Якщо у вас лампа з невеликою кількістю ват (до 48), то збільшується шанс, що щільний гель-лак не просохне (особливо чорний колір). Це стосується всього: від багаторазової пилочки або насадок до якості гель-лаків.