5 Причин відмовитися від витяжки з мішками

1. Видув пилу

Видув пилу вона ж зворотна тяга – це явище зустрічається в витяжках які використовують систему фільтрації з мішками. Мішки створюють з різних тканин. На даний момент найпопулярнішою таканиною для виготовлення є фліс. Але після тривалого використання такого мішка, пил забивається і все починає летіти назад.

Такий ураган пилу явно не те чого очікуєш від витяжки. Для уникнення проблеми деякі виробники вже створили спеціальний кільце для задньої тяги й він повинен розв’язувати цю проблему. Поточне покоління витяжок вже позбавлене цього недоліку, але що робити тим хто вже придбав витяжки з ефектом зворотної тяги ?! Так що витяжка з мішком це немов лото, в якому вам варто сподіватися на щасливий квиток, що пил не полетить назад.

2. Не практично в експлуатації

З видувом розібралися, але що робити якщо мішок раз у раз норовить вислизнути з кріплення. Витяжку потрібно кожен раз перевертати, а потім надягати мішок назад. Ну і зовсім неприємно, коли гумка прилягає нещільно або злетіла з мотора, як наслідок – весь пил летить назад на вас.

3. Вічне прання

Після кожного 4-го клієнта, ти береш, замочуєш мішечок, потім полощеш в проточній воді. І на останньому етапі, потрібно покласти в прання, обов’язково на дбайливому режимі, що б не розтягнути тканину, знайоме? Так, всі ми вже втомилися від вічного прання мішків, яких не напасешся, адже нерідко буває, що доводиться брати кілька мішків на запас, поки інші сохнуть. Може виробники придумають альтернативу, як обійтися без постійної прання?

4. НЕРА фільтр

Радує те, що виробники поступово відмовляються від витяжок з мішками переходячи на систему фільтрації з HEPA фільтром. Що таке HEPA фільтр і як його використовувати ви можете дізнатися за цим посиланням. Завдяки новим фільтрам всі вищеописані недоліки залишаються в минулому.

НЕРА фільтр легко міняти, всього лише знявши кришку ви маєте доступ до нього. Замінити його як же просто, просто знявши кришку і встановивши новий. Ці фільтри не потрібно прати, мити, полоскати, сушити. Ви просто вставляєте його в витяжку і продовжуєте працювати. Видування бути не може, адже в таких витяжках як ULKA X2F, TERI 600M встановлений інший мотор і сама конструкція не дозволить створювати зворотну тягу.

 • В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Комплект з 10 штук HEPA фільтрів для вбудованої манікюрної витяжки Teri 500/600 / Turbo
  1,500 грн.
 • В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  HEPA фільтр для настільної манікюрної витяжки Teri 600 M / Turbo M
  150 грн.
 • В наличии

  HEPA фильтр для вытяжки ULKA X2F, X2VF
  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  HEPA фільтр для витяжки ULKA X2F / X2F Premium / X2VF
  150 грн.

5. Шкода здоров’ю

Поширена проблема, коли мішок часто забивається і починає пропускати пил. Це відбувається через те, що проходить великий потік пилу, що потроху збільшують отвір в структурі мішка. Як наслідок – пилу ставати все більше. А якщо пил не потрапляє в мішок, то вона осідає в ваших легенів. А з такими “успіхами” недалеко до астми та інших захворювань дихальних шляхів. Так що використання мішків ще крім дискомфорту в експлуатації може серйозно похитнути ваше здоров’я. Що б уникнути всіх цих недоліків, ми рекомендуємо HEPA фільтри, які значно надійніше. Якщо ви захочете переходити на витяжки з HEPA фільтрами, зверніть увагу на витяжки від компанії ULKA X2F, ULKA X2F PREMIUM, так само існую врізні (вбудовуються) варіанти ULKA X2VF. Ще хорошою альтернативою витяжок з HEPA фільтром є від компанії TERI з їх моделями 600 м і TURBO M. Всі ці витяжки передбачають нову систему фільтрації і використання HEPA фільтрів.

 • В наличии

  Встраиваемая вытяжка ULKA X2VF Розовая
  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Вбудована витяжка ULKA X2VF Рожева
  3,700 грн.
 • В наличии

  Настольная вытяжка Teri 600 M NEW с HEPA фильтром белая
  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Настільна витяжка Teri 600 М NEW з HEPA фільтром біла
  4,000 грн.
 • В наличии

  Настольная вытяжка ULKA X2F Premium Черная
  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Настільна витяжка ULKA X2F Premium Чорна
  4,200 грн.
 • В наличии

  Оцінено в 0 з 5
  (0 відгуків)
  Настільна витяжка Teri 600 M з HEPA фільтром біла
  4,000 грн.