5 помилок починаючого майстра манікюру

На початку шляху будь-який з майстрів стикається з різними проблемами, але не завжди може знайти причину їх виникнення і способи вирішення. Не варто опускати руки, ми допоможемо уникнути 5 головних помилок, які роблять деякі майстри на початку.

 

1. Навчання

Головною помилкою початківця є погано підібрані курси а то і зовсім їх відсутність. Деякі помилково припускають, що досить пройти онлайн уроки на YouTube або в Instagram і цього досить. А що, там же все наочно показано! Тут ми відразу хочемо вас зупинити, онлайн уроки – точно ні. Чому? Тому що хороше і якісне навчання – це запорука успіху подальшої кар’єри. До вибору школи, викладача-інструктора і його навчальної програми потрібно підходити з розумом. Це досить складно, так як ринок переповнений пропозиціями.

Рішення даної проблеми таке: потрібно переглянути пропозиції у вашому місті, відібрати варіанти і прочитати відгуки (бажано знайти Instagram профіль, переглянути коментарі реальних учнів і їх роботи).

Також можна поцікавитися у популярних майстрів – це буде найкращим варіантом. Не варто економити на навчанні і вибирати найдешевше, тим більше не можна «забивати» на базові знання і працювати без них, такі випадки рідко закінчуються успіхом.

 

2. Психологічний фактор

Багато дівчат йдуть в професію майстра манікюру з упевненістю в тому, що це легка робота, де потрібно всього лише «махати пилою і водити пензликом». Даний факт спростовується в перші пів року роботи після навчання, саме цей період визначає психологічну підготовку майстра. Багато хто закінчують свою кар’єру, яка так і не встигла розпочатися.

Перед тим, як зануритися в цю індустрію, потрібно зважити всі «за» і «проти», так як робота майстра передбачає роботу з людьми.

Ви повинні бути частково психологом для своїх клієнтів: знаходити підхід, розуміти характер, потреби, бажання, необхідність поговорити або помовчати. Також потрібно забувати про всі свої проблеми, так як це не хвилює людину, яка платить за послугу, ви завжди повинні бути привітні і доброзичливі.

3. Розвиток

Базові курси і напрацьований досвід – це одні з найважливіших аспектів роботи майстра, але не варто забувати про підвищення навичок. Nail-майстер зобов’язаний стежити за трендами індустрії і навчатися новим фішкам. Якщо базове навчання варто пройти оффлайн, то навчитися різним дизайнам, дізнатися про те, як збільшити швидкість можна в онлайн-форматі. Такий варіант є найбільш зручним для певної категорії майстрів, так як відео можна подивитися в будь-який момент, не відволікаючись від робочих буднів.

Тренди змінюються зі швидкістю світла, а інтернет є у кожної людини, відповідно, клієнт може захотіти будь-який дизайн, а ви повинні бути готові до цього. Підписуйтесь на наш instagram, щоб бути в курсі всіх самих стильних дизайнів.

4. Матеріали

Початок кар’єри манікюрного майстра вимагає чималих матеріальних витрат, куди входять курси, оренда, закупівля матеріалів та багато іншого. Тепер ми зупинимо увагу на матеріалах.

Багато хто купує дешеві лаки, бази / топи, апарати і т.д. щоб заощадити. Але це не допоможе вам заробити багато грошей, тому що якість таких матеріалів часто неоднозначне. До вас ніколи не повернеться клієнт, який отримав погану послугу, наприклад, його покриття скололось завчасно або вицвіло. У свою чергу, не якісні, дешеві апарати мають низьку швидкість, погано виконують свої функції і швидко приходять в непридатність.

Спочатку варто купувати лаки і матеріали середньої цінової політики, читати відгуки, радитися з майстрами та консультантами. Так, спочатку ваш дохід буде невисоким, але ви заробите хорошу репутацію, яка в подальшому дозволить збільшити ваше матеріальне становище.

5. Перепрацювання

У перший час ви будете сповнені емоцій і енергії, які будуть позначатися на часі вашої роботи. Ви зможете «пиляти» по 12 годин на добу, а то й більше, але це не є плюсом, так як за перепрацюванням слід емоційне «вигорання». Робота на знос змусить вас ненавидіти улюблену справу і своїх клієнтів.

Потрібно планувати графік і виділяти час для відпочинку. Якщо працювати цілу добу, то клієнти будуть готові сісти вам на шию, будуть записуватися пізно увечері і рано вранці. Розраховуйте оптимальну для себе кількість клієнтів в тиждень, вибирайте час для вихідних / свят та навчання.