Спосіб доставки

укрпочта доставка

Укрпошта

Відправка замовлення на склад «Укрпошта» на протязі 1 – 2 робочих днів. Термін доставки замовлення у відділення «Укрпошта» 3 – 6 робочих днів.

При замовленні від 499 грн, доставка у відділення «Укрпошта» – БЕЗКОШТОВНА* ! При замовленні менше ніж 499 грн, вартість доставки – згідно з тарифами Укрпошти “Стандарт”.

Мінімальна сума замовлення 99 грн.

*При накладеному платіж (післяплата) покупець оплачує комісію за грошовий переказ відповідно до тарифів «Укрпошта» (переклад до 2000 грн – 2 % від суми переказу; понад 2000 до 3000 грн – 1,5 % від суми переказу; понад 3000 грн – 1,5 % від суми переказу).

При отриманні замовлення, Вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні «Укрпошта» в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або його пошкодження, необхідно скласти акт невідповідності.

Термін зберігання у відділенні «Укрпошта» – 5 днів. Після закінчення терміну зберігання, посилка відправляється назад. Врахуйте, що посилка відправляється без вашого відома!

Иконка Курьер. Интернет-магазин профессиональной косметики для ногтевого сервиса - thenail.com.ua

Кур’єром Нової Пошти

При замовленні більш ніж 499 грн. адресна доставка кур’єром «Нова Пошта» по всій Україні – БЕЗКОШТОВНА *. При замовленні менш 499 грн. вартість доставки – згідно з тарифами «Нова Пошта».

* При накладеному платіж покупець оплачує комісію за грошовий переказ відповідно до тарифів «Нова Пошта».

При отриманні замовлення, вам необхідно перевірити цілісність і комплекцію вашого замовлення безпосередньо в присутності кур’єра «Нова Пошта».

Иконка Курьер Нова Пошта. Интернет-магазин профессиональной косметики для ногтевого сервиса - thenail.com.ua

Нова Пошта

Відправка на склад «Нова Пошта» напротязі 1 – 2 робочих днів. Термін доставки до відділення «Нова Пошта» 1 – 3 дні.

При замовленні від 499 грн, доставка у відділення «Нова Пошта» – БЕЗКОШТОВНА*! При замовленні менш 499 грн, вартість доставки – згідно з тарифами «Нова Пошта».

Мінімальна сума замовлення 99 грн.

* При накладеному платіж покупець оплачує комісію за грошовий переказ відповідно до тарифів «Нова Пошта» (20 грн. За переказ грошових коштів + ​​2 % комісії від суми переказу).

При отриманні замовлення, Вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні «Нова Пошта» в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або його пошкодження, необхідно скласти акт невідповідності.

Термін зберігання у відділенні «Нова Пошта» – 5 днів. Після закінчення терміну зберігання, посилка відправляється назад. Врахуйте, що посилка відправляється без вашого відома!

Спосіб оплати

Иконка Наличные. Интернет-магазин профессиональной косметики для ногтевого сервиса - thenail.com.ua

Готівкою

Оплата готівкою при самовивозі товару з магазину, кур’єром «Нова Пошта» або у відділенні «Нова Пошта».

Иконка Кредитная карта. Интернет-магазин профессиональной косметики для ногтевого сервиса - thenail.com.ua

Visa/MasterCard

Оплата замовлення онлайн картою Visa і MasterCard за допомогою платіжної системи LiqPay.

Відправка замовлення здійснюється тільки після підтвердження сплати замовлення.

Иконка Безналичный расчет. Интернет-магазин профессиональной косметики для ногтевого сервиса - thenail.com.ua

Безготівка

Для юридичних осіб, оплата за безготівковим рахунком проводиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашого підприємства.

Відправка замовлення здійснюється тільки після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.